Piece na Pelet  Piece z płaszczem wodnym Piecyki kuchenne Z wymiennikiem wody Piece na Pelet na Pelet Pellet Piecyki na Pellet Ekokominki Na drewno Kozy Piecyki Kozy Piecyki na drewno Kuchnie węglowe Kuchnie opalane drewnem
 
BLOK REKLAMOWY
Grille Ogrodowe
Fotele ceramiczne
Obudowy kominkowe
Future Design
Kapsuły kosmetyczne

Olejki zapachowe

Zestaw olejków eterycznych dobrany według reguł aromaterapii tak aby ich stosowanie dawało oczekiwane efekty w postaci zmiany nastroju, złagodzenia napięć, zmęczenia, stresu, a także dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach i uzyskania w nich pięknego zapachu. Są one przede wszystkim przeznaczone do odparowywania w kominkach, ale można je stosować także do kąpieli i masażu.

(sosna, jaśmin, akacja, świerk, eukaliptus, magnolia)
 

Szyby pod piece kominkowe

WYKONUJEMY SZYBY NA
ZAMÓWIENIE


SZYBY Z OTWORAMI
DOWOLNY KSZTAŁT I WYMIAR

Szyby pod piece kominkowe LINCAR wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Są idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy piec kominkowy chcemy ustawić na panelach, parkiecie lub wykładzinie.

Obecnie w ofercie mamy aż 6 różnych kształtów szyb, tak aby każdy odnalazł model najlepiej pasujący do własnego wystroju wnętrza.

Standardowo szyby są przyciemniane, przezroczyste. Istnieje możliwość zamówienia szyby w kolorze czarny połysk lub czarny piaskowany mat.


Dostępne kształty szyb kominkowych dla piecy LINCAR. 

Rury i kolana

Rura LINCAR 130mm 25cm

Rura spalinowa LINCAR przeznaczona do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem do przewodów kominowych. Pokryta czarną farbą żaroodporną. Spawana plazmowo.

cena: 50,70 zł

Rura LINCAR 130mm 50cm

Rura spalinowa LINCARprzeznaczona do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem do przewodów kominowych. Pokryta czarną farbą żaroodporną. Spawana plazmowo.

cena: 70,60 zł

Rura LINCAR 130mm 100cm

Rura spalinowa LINCAR przeznaczona do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem do przewodów kominowych. Pokryta czarną farbą żaroodporną. Spawana plazmowo.

cena: 102,00 zł


Kolano 45* LINCAR 130mm

Kolanko nastawne do kąta 45*, 2-segmentowe LINCAR przeznaczone do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem do przewodów kominowych. Dzięki zastosowaniu specjalnych obejm, łączenie elementów kolana jest idealnie szczelne.

cena: 83,90 zł


Kolano 90* LINCAR 130mm

Kolanko nastawne do kąta 90*, 3-segmentowe LINCAR przeznaczone do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem do przewodów kominowych. Kolano posiada element rewizyjny tzw. wyczystkę, przez którą można w każdej chwili dokonać kontroli połączenia. Dzięki zastosowaniu specjalnych obejm, łączenie elementów kolana jest idealnie szczelne.

cena: 105,90 zł


Kolano UNI LINCAR 130mm

Kolanko nastawne - uniwersalne, 4-segmentowe LINCAR przeznaczone do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem do przewodów kominowych. Kolano posiada 2 elementy rewizyjne tzw. wyczystki, przez które można w każdej chwili dokonać kontroli połączenia. Dzięki zastosowaniu specjalnych obejm, łączenie elementów kolana jest idealnie szczelne.

cena: 132,00 zł


Set LINCAR 130mm

Set LINCAR 130mm - w skład zestawu wchodzą:
- przewód spalinowy stanowiący połączenie kolana stałego 90* z wyczystką, szybra oraz rury spalinowej
- wkładka do ściany jednościenna
- rozeta maskująca

cena: 275,00 zł

Trójnik 90* LINCAR 130mm 2mm

Trójnik spalinowy 90* LINCAR wykonany z blachy stalowej.

cena: 227,00 zł

Trójnik 45* LINCAR 130mm

Trójnik spalinowy 45* LINCAR wykonany z blachy stalowej.

cena: 227,00 zł

Szyber LINCAR 130mm

Szyber do regulacji ciągu kominowego - krótka sztanga.

cena: 105,90 zł

Rozeta LINCAR 130mm

Rozeta - element maskujący o przekroju zgodnym ze średnicą rury.

cena: 13,00 zł

 

Piece kominkowe | Piece z płaszczem wodnym | Piece na pelet | Kuchnie na drewno | LINCAR. Wszelkie prawa zastrzeżone.