Piece na Pelet  Piece z płaszczem wodnym Piecyki kuchenne Z wymiennikiem wody Piece na Pelet na Pelet Pellet Piecyki na Pellet Ekokominki Na drewno Kozy Piecyki Kozy Piecyki na drewno Kuchnie węglowe Kuchnie opalane drewnem
 
 

Firma TAPIS ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowość na polskim rynku. Piece opalane peletem (piece na pelety) LINCAR.

Większość piecyków na pelety z którymi się spotykamy wykonane jest w nowoczesnej wręcz futurystycznej stylistyce nie zawsze pasując do tradycyjnych wnętrz naszych domów.
Nasze piece LINCAR skierowane są do osób, które uważają iż tradycyjne wnętrza mają niepowtarzalny klimat. Dzięki ręcznie malowanym kaflom mają Państwo pewność że piecyk jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Pełna gama kolorów oraz piękne kwiatowe wzory ozdobią każde mieszkanie. Idealnie wpasują się w rustykalne wnętrze; doskonale pasują do drewnianych wykończeń.

Dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na nasze piecyki opalane pelletem?

-pracują w pełni automatycznie,
-wygodne w obsłudze,
-bardzo prosty montaż oraz estetyczne podłączenie,
-kolejną zaletę docenią osoby które doświadczyły i poznały problemy związane z użytkowaniem tradycyjnego kominka (kurzenia się w pomieszczeniu, brudnej szyby, wyprodukowanego popiołu, codziennego sprzątania wkładu, zakupu suchego drewna,rąbania, magazynowania, transportu, noszenia, codziennego rozpalania) i chciałyby od tego odpocząć - najtańszym rozwiązaniem będą kominki opalane peletem.
Przemawia za tym ogólna dostępność oraz niska cena materiału opałowego (cena od 500 do 600 zł za tonę). Pakowany jest on w poręczne worki (15-20 kg) ułatwiające transport oraz magazynowanie.
Rozpalanie i gaszenie w takim piecyku odbywa w pełni automatycznie samoczynnie w porze i czasie przez nas wyznaczonym.

Dzięki użytkowaniu piecy na pellet stajemy się bardziej ekologiczni ponieważ zmniejszamy emisję do atmosfery dwutlenku węgla, dwutlenku siarki oraz zmniejszamy "efekt cieplarniany". Piece te odpowiadają nowoczesnym wymaganiom stawianym źródłom energii cieplnej.

Piecyki na pelety nie produkują kurzu i nie brudzą szyb. Wielkość płomienia możemy sterować siedząc wygodnie przed telewizorem.
Lawinowe zainteresowanie oraz wzrost sprzedaży wkładów i pieców opalanych peletem, świadczy o tym, iż czas kominków tradycyjnych pomału przemija. Ekonomia oraz komfort w obsłudze pod każdym względem przewyższa kominki tradycyjne.

Piece te są doskonałym rozwiązaniem zarówno do domów jednorodzinnych, kamienic jak i apartamentów. Idealnie nadają się do mieszkań na poddaszach,dla których będą rozwiązaniem nie stwarzającym kłopotu.

Z bogatej oferty piecyków LINCAR możemy również wybrać te opalane drewnem oraz z płaszczem wodnym.

Piece kominkowe | Piece z płaszczem wodnym | Piece na pelet | Kuchnie na drewno | LINCAR. Wszelkie prawa zastrzeżone.